OVER AND OVER ROLE PLAY
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Locul potrivit pentru cei care doresc să se joace scriind din perspectiva oricărui personaj.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Welcome to Hell!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Whisper
Admin
Whisper


Posts : 4
Join date : 24/09/2015
Age : 28

Welcome to Hell! Empty
MesajSubiect: Welcome to Hell!   Welcome to Hell! Icon_minitimeDum Sept 27, 2015 11:54 am

Hello there! Nu aveti cum sa-mi ziceti voi mie bun venit, deci o sa spun eu voua. Welcome to Hell...I was just joking...well, I'm actually doing some recruting so let know if you want to make a reservation. :27:

Puteti sa-mi ziceti Whisper or whatever, my real name is not that important...so don't ask. Am imbatranit scriind la rp-uri, nu, asta nu inseamna c-am 90 de ani, doar ca fac rp de ani buni. I'm kinda addicted to be honest... Scopul meu aici cat si scopul forumului cred ca-i destul de evident. Vreau sa-mi gasesc ceva parteneri de rp.

Fair warning: Yaoi/BL > Yuri/GL > Straight/Hetero [asta e ordinea preferintelor mele cand vine vorba de cupluri]
Va avertizez de la inceput ca sa stiti ce va asteapta in cazul in care ati vrea sa scrieti cu mine.

Cum sunt si admin, banuiesc ca aveti voie sa ma sacaiti cu intrebari despre forum. I promise not to bite...that hard.
Si cam atat pentru azi... De ce? Pentru ca lene.

See you around.


:2:
Sus In jos
Tamago
Admin
Tamago


Posts : 9
Join date : 24/09/2015

Welcome to Hell! Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to Hell!   Welcome to Hell! Icon_minitimeLun Sept 28, 2015 8:14 pm

Cred că-s singura care poate să-ți zică bun-venit, all things considered. :3: (îmi vine să adaug aici întrebarea aceea cu tipa, înmormântarea, tipul, sora și caracterul potențial de psihopat; ar fi amuzant, dar mă abțin).

Există niște reguli pentru recrutarea oamenilor, să știi, trebuie să le asiguri niște condiții de muncă și rezistență în Iad, altfel vezi că abandonează după prima migrenă (yeah, it was a song). Anyhow, ceea ce încerc de fapt să spun este că trebuie să le oferi ori prăjituri ori yaoi, la cerere. That's the deal.

Aburez. :8:

Sus In jos
https://overandover-roleplay.forumgratuit.ro
Whisper
Admin
Whisper


Posts : 4
Join date : 24/09/2015
Age : 28

Welcome to Hell! Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to Hell!   Welcome to Hell! Icon_minitimeMar Sept 29, 2015 1:53 pm

Pai da, oarecum ai dreptul... Don't do that, you know I'm not a psychopath, I'm a bit of a sociopath though...but that should be our secret :14:

I have plenty of yaoi to offer so don't worry about that, just join my army and let's conquer the world. Plus it should be an honour to serve the King of Hell so you shouldn't ask for anything in return...though I'll give you that, yaoi that's it. Gotta spread the love heh.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Welcome to Hell! Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to Hell!   Welcome to Hell! Icon_minitime

Sus In jos
 
Welcome to Hell!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
OVER AND OVER ROLE PLAY :: Introducere :: Introducere-
Mergi direct la: